radca prawny płock
do początku
do początku | mapa serwisu | kontakt
System porad on-line

System porad on-line

 

Sposób postępowania w celu uzyskania e-porady:

  1. Proszę o opisanie swojej sprawy i  wysyłanie opisu na adres mailowy: sylwia_wochnowicz@wp.pl
  2. Po wysłaniu przez Państwa e-maila,  sprawa zostanie wyceniona  w mailu zwrotnym.
  3. Po otrzymaniu wyceny, podejmiecie Państwo decyzję, czy zlecacie usługę Kancelarii.
    Wycena jest bezpłatna i nie rodzi żadnej formy zobowiązań dla żadnej ze stron. W przypadku rezygnacji Państwa  dane są niezwłocznie usuwane. Kancelaria ściśle przestrzega tajemnicy radcowskiej.
  4. Jeśli zdecydujecie się na poradę on-line, w zakładce Dane kontaktowe znajdziecie numer rachunku bankowego, na  który należy wpłacić umówione honorarium.
    Tylko na Państwa wyraźne żądanie zostanie wystawiona faktura VAT (wg stawki 23%). Upoważniacie Państwo Kancelarię do wystawienia faktury VAT bez podpisu.
  5. Możecie Państwo oczekiwać na odpowiedź w ciągu 24h od chwili potwierdzenia wpływu środków na rachunek bankowy. W sprawach pilnych możliwe jest skrócenie czasu odpowiedzi do 12h. Proszę o zaznaczenie tego  w mailu. W sprawach o skomplikowanym stanie prawnym  możecie Państwo zostać  poproszeni   o osobiste stawiennictwo w Kancelarii w ustalonych godzinach. W takim przypadku cena nie ulega zmianie.
  6. Uiszczenie przez Państwa honorarium oznacza akceptację wyżej wskazanych warunków udzielenia pomocy prawnej drogą elektroniczną.


Napisz do nas!

Imię:*
Imię:*
Firma:
E-mail:*
Telefon:
* Pola obowiązkowe
Wyślij


© 2020 radcaprawnyplock.pl | Tworzenie stron internetowych