radca prawny płock
do początku
do początku | mapa serwisu | kontakt
Cennik

Cennik

 

Jednym z nadrzędnych celów Kancelarii jest przystępność cenowa dla osób nie mogących ponieść wysokich kosztów pomocy prawnej.

 

Zasadą jest, że wynagrodzenie za usługi świadczone przez Kancelarię na rzecz Klientów mają charakter umowny.  Honorarium ustalane jest w oparciu o takie kryteria jak rodzaj sprawy i stopień jej faktycznego skomplikowania oraz zakres zlecanych czynności.

 

Koszt porady prawnej to 80 - 150 zł brutto. Istnieje możliwość zasięgnięcia porady prawnej w formie elektronicznej (patrz zakładka System porad on-line). Taka porada jest o 25% tańsza niż porada drogą tradycyjną. W celu zasięgnięcia takiej porady lub pytań odnośnie takiej porady proszę o kontakt pod adres e-mail: sylwia_wochnowicz@wp.pl

 

Wynagrodzenie na rzecz Kancelarii nie obejmuje wydatków ponoszonych w związku z prowadzeniem sprawy, tj. kosztów opłat sądowych, opłat skarbowych, kosztów sporządzenia opinii biegłych lub kosztów dojazdu do sądu mającego siedzibę poza miastem Płock. Koszty te są pokrywane przez Klienta. Klient jest zobowiązany do uiszczenia zaliczki w wysokości 50% umówionego wynagrodzenia.


W przypadku zlecenia sprawy do poprowadzenia, koszt pierwszej porady jest zaliczany na poczet wynagrodzenia za zastępstwo.

 

© 2020 radcaprawnyplock.pl | Tworzenie stron internetowych