radca prawny płock
do początku
do początku | mapa serwisu | kontakt
Strona główna

Szanowni Państwo!

 

Oferta mojej Kancelarii jest skierowana zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

 

Nadrzędnym celem mojej działalności jest przekonanie Klientów do wczesnego reagowania na problemy prawne, tak aby móc w przyszłości unikać długotrwałych i skomplikowanych procesów sądowych. Pomoc prawna na wczesnym etapie pomaga zarządzać ryzykiem prawnym i jest dostępna dla każdego, a przy tym może być skuteczniejsza niż doraźna pomoc już na etapie sporu.

 

Dostępność usług Kancelarii realizuję poprzez:

  • elastyczne podejście do sposobu wynagrodzenia (oferuje w zależności od oczekiwań i możliwości alternatywne metody wynagradzania: ryczałt, stawka godzinowa, wynagrodzenie minimalne z premią za sukces);
  • indywidualnie ustalone formy kontaktu i współpracy z Klientem  (możliwość zdalnego rozwiązania problemu: konsultacje telefoniczne, Internet, wykorzystanie sytemu porad on-line, możliwość spotkań w biurze Kancelarii, dojazd  do Klienta, możliwość świadczenia usług  in house);
  • działalność nie tylko w obrębie rynku lokalnego (Płock i okolice), ale również  na terenie całego kraju;
  • dysponowanie zapleczem osób współpracujących – ekspertów z rożnych dziedzin prawa i  różnych profesji m.in. adwokaci, notariusze, komornicy, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy majątkowi, którzy pomogą Państwu w kompleksowym rozwiązaniu problemu.

Moim Klientom oferuję swoją rzetelność, zaangażowanie, jasne zasady współpracy oraz  każdorazowe indywidualne podejście do sprawy.

                                                                                          

Zapraszam do współpracy!

r.pr. Sylwia Wochnowicz

 

 

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Wochnowicz

Telefon komórkowy:  503-625-414

e-mail: sylwia_wochnowicz@wp.pl

© 2020 radcaprawnyplock.pl | Tworzenie stron internetowych